Дитячий Інтернет - центр запрошує

мультяшки для гостевых Увага! Увага! Інтернет - мишенята запрошують!

понеділок, 30 червня 2014 р.

Крутим дітям - круті технології! 
Зіграйте з вашою дитиною в «живі кубики» з доповненою реальністю.
Для гри вам знадобиться набір «живих кубиків» з доповненою реальністю під назвою «AR кубики: Казки».  Перші набори «живих кубиків»: «Машинки», «Тварини» і «Казки» вже у продажу в багатьох магазинах дитячих іграшок. Ви також можете замовити доставку через інтернет-магазин.  У базовій безкоштовній версії цього розвиваючого мобільного застосування ваше дитя познайомиться з 3d моделями шести казкових персонажів:  Мауглі, Курка Ряба, Дід Мороз, Хатинка на курячих ніжках, Колобок  та ін.

Як грати: 1.Купіть  набір кубиків «AR кубики: Казки» (арт. 00302) 2. Викачайте і запустіть  додаток на вашому мобільному пристрої і, повинна включитися камера. 3.Збережіть картинку на кубиках і наведіть на неї камеру, якщо картинка не у фокусі, натискуйте на екран двічі, щоб зображення на екрані стало чітким. Головне — правильно зібрати картинку на кубиках!2 коментарі:

  1. Ой, как прикольно!!! Да, великая вещь - современные технологии! Вот бы и своим такие забавы достать. Не подскажете сайт, Наталья Владимировна?

    ВідповістиВидалити
  2. http://arnext.ru/news/talking-bricks-11709
    http://www.stellarvvv.ru
    https://play.google.com

    ВідповістиВидалити